Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

V 6. lige ObFZ Prešov bolo na programe 13. kolo, ktoré však bolo nekompletné. Zápas Hermanovce – Žipov sa bude dohrávať 17. novembra. Priniesla v nedeľu 26. októbra trinástka mužstvám smolu?

Nerozhodný výsledok (3:3) sa zrodil v Pečovskej Novej Vsi proti Chmiňanom. Domácim vystrieľal remízu hetrikom Adam Stracenský. Tento hráč otvoril skóre v 21 minúte. Hostia však ešte do polčasu stav otočili. Zlú malú domov využil Roland Bari v 37 minúte a o 4 minúty presne zakončil priamy kop Marián Bendík. Na 1:3 sa individuálne presadil Roman Tobiáš. Adam Stracenský stav vyrovnal skoro presne z rovnakého miesta v šestnástke. Raz k tomu použil svoju pravačku a druhý krát hlavu. (pozrite si góly nie len z tohto zápasu v našej relácii Futbal za humnami)

Naposledy zmenené piatok, 01 november 2019 13:22