TV7 je súkromná lokálna televízia zameraná na aktuálne spravodajstvo a informácie o Prešove a o blízkom okolí. Primárnym cieľom TV7-Prešov od začiatku jej vysielania v roku 2013 je lokálny charakter spravodajstva, diskusné relácie a šport z blízkeho okolia, pretože chceme byť televíziou, ktorá je najbližšie k regiónu z ktorého pochádza. Licenciu na vysielanie programovej služby Televízie TV7 udelila Rada pre vysielanie a retransmisiu.

 Vysielanie v meste Prešov a okolí môžete naladiť zadarmo:

- cez anténu DVB-T kanál 27,

- satelit Hispasat 30W-5

a aj v bezplatných balíkoch spoločností:

- Fiber TV Orange

- MAGIO

- UPC

- Slovanet,

- ANTIK,

- NUO Condornet.

- Kabelko (Bardejov)

- TKR (Humenné)

- GeCom (Michalovce)

Licenciu na vysielanie od udelenia Radou pre vysielanie a retransmisiu - 21. 10. 2011 vlastní spoločnosť seven media s.r.o., Nábrežná 134, Prešov. IČO: 46 134 701.

Licencia TV7 - RVR - formát pdf

Kontakt pre informácie a námety na reportáže: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

Webový portál www.tv7.sk prevádzkuje spoločnosť seven media s.r.o., Nábrežná 134, Prešov. IČO: 46 134 701.

Rada pre vysielanie a retransmisiu vydala súhlas 22. 5. 2019 na prevádzkovanie audiovizuálnej služby na požiadanie na internetovej stránke www.tv7.sk

Služba na požiadanie - oznámenie RVR - formát pdf

Kontakt pre obchodné spolupráce a reklamu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

 

riaditeľ: Radomír KREHEĽ

kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

tel.: +421 905 584 468