apríl 04, 2020

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Televízia TV7

Televízia TV7

PSK odovzdal ochranné prostriedky zdravotníkom z Jarovníc a Hermanoviec

Otec arcibiskup Ján Babjak SJ sa pravidelne každoročne stretá s mládežou Prešovskej archieparchie vždy na Kvetnú nedeľu. Aj tohto roka bolo plánované stretnutie s mladými, tentokrát toto stretnutie malo hostiť mesto Svidník. 

Karanténne ubytovanie poskytuje aj zdravotníkom - aktuálne je ubytovaná jedna osoba

Šarišská galéria na svojich online stránkach poskytuje informácie o zbierkach a významných autoroch, populárno-vedecké články z cyklu "Jubilanti 2020", zaujímavé informácie o autoroch, technikách, motívoch a pod.

Národné lesnícke centrum (NLC), ktoré zabezpečuje pre lesné hospodárstvo komplexné služby a činnosti vo vede, výskume, vývoji, poradenstve, ďalšom vzdelávaní, lesnom plánovaní, práci s verejnosťou a environmentálnom vzdelávaní, je pripravené pokračovať v medzinárodnej spolupráci.

Fórum kresťanských inštitúcií združuje 60 organizácií s tisíckami členov. Mnohí z nich aj v súčasnej dobe slúžia tým najodkázanejším.

Slovenský pozemkový fond žiadajú o odklad nájomného za pôdu

Klientske centrum na Mestskom úrade v Prešove čiastočne obnoví stránkové hodiny pre verejnosť. V obmedzenom režime bude pre Prešovčanov k dispozícii aj Matričný úrad.

Pomoc rodičom pri učení, ako narysovať trojuholník (4. ročník ZŠ).

Strana 1 z 68