jún 30, 2022

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

9. ročník Kotlík open bude 28.9.

Už najbližšiu sobotu 28. septembra nemusíte variť a zároveň pomôžete ťažko skúšaným deťom, blíži sa totiž 9. ročník KOTLÍK OPEN.

V sobotu na prírodnom kúpalisku DELŇA v Prešove, môžete ochutnávať z množstvá chutí nasiaknutých nie len dymom, no hlavne dobrou myšlienkou. Celý výťažok z predaja misiek dobrôt po 2€ totiž bude prerozdelený Detskému oddeleniu Fakultnej nemocnici J. A. Reimana Prešov, OZ Deťom pre život a Francesco - regionálne autistické centrum Súkromná spojená škola.

Časový program KOTLIK OPEN 2019:

8:00 - 12:00 Varenie
12:00 - 15:00 Ochutnávanie, hodnotenie

Môžete prísť s partiou priateľov variť, alebo sa len najesť v prírode pri dobrej hudbe a v priateľskej atmosfére. 
Organizátori ešte stále budú veľmi radi, ak sa Vám podarí zložiť družstvo a aktívne sa tohto podujatia zúčastnite. Kontakt pre nahlásenie družstva: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac o podujatí aj na: KOTLIK OPEN 2019

Ak chcete pomôcť šetriť prírodu, môžete si priniesť vlastnú misku s lyžicou.
Pre deti je pripravený na vyskúšanie ozajstný bager, ktorým upravíme ďalšiu hraciu plochu a pre všetkých prešovskí včelári pripravili ukážky svojich produktov a porozprávajú všetko o výrobe a používaní medu.

Takto to vyzeralo na 8. ročníku

Jedlá varené na otvorenom ohni v kotlíkoch aj takto sa dá povedať akcii Kotlík open 2018. Súťažiaci museli mať rešpekt, keď sa pozreli na porotu ktorá hodnotila ich výtvory. Tá určila, že na pomyselných stupňoch víťazov sa na treťom mieste umiestnila Šuhajova družina pod vedením herca Divadla Jonáša Záborského Borisa Srníka. So svojím "manšaftom" varil Kapustnicu starého Šuhaja. Druhé miesto obsadil team Šariš pre Prešov.

 

Naposledy zmenené utorok, 24 september 2019 08:40
Reklama

Spravodajstvo - video archív

Spravodajstvo