jún 04, 2023

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

ABC stavebníctva - Záhrada 2023

Už po dvadsiatydeviaty krát sa stane prešovská mestská športová hala-Tatran handball arena dejiskom renomovanej a obľúbenej výstavy ABC stavebníctva-Záhrada.

Tento festival stavebníctva a záhradníctva sa bude konať od stredy 19.apríla do piatku 21.apríla. Už tradične sa priestory mestskej haly zmenia na jednu veľkú záhradu, plnú kvetov, ovocných a okrasných stromčekov, ihličnanov, azaliek, rododendrónov, levandulí. Na predaj budú aj sadenice jahôd, paradajok, papriky, sadbových zemiakov.Vystavovatelia ponúknu aj záhradný nábytok, pergoly, altánky, detské preliezky a hojdačky.

V stavebnej časti výstavy dominuje základná téma, ako znížiť spotrebu energií.Vystavovatelia radi poradia, ako na to a ponúknu nízkoenergetické kotly, tepelné čerpadlá, fotovoltaiku. Dôležité je aj zateplenie budov, strechy, okná, izolačné materiály, podlahy, dvere a okná. Široký sortiment zariadení pre interiér aj exteriér doplnia aj vírivky a štvorkolky pre rybárov, poľovníkov a chatárov.

Zaujímavá je aj ponuka stavebnej techniky a mechanizmov. Predstavia sa bagre, rýpadlá, dumpre, hydraulické kladivá najlepších svetových značiek. Nezaostáva ani záhradná a poľnohospodárska technika, malotraktory, kosačky.

Nebudú chýbať ani sprievodné akcie. Študenti škôl sa zapojili do súťaže Slovenské a svetové stavby.Návštevníci budú môcť vidieť výsledky ich práce počas celej výstavy.

Pre deti budú pripravené nafúkovacie atrakcie, minitanky a ďalšie prekvapenia.

V piatok 21.apríla od 14.hodiny začína preslávený dvadsaťmetrový Šarišský závin , ktorý nielen ochutnáte, ale môžete vyhrať aj zaujímavé ceny.

Organizátor, agentúra Bocatius v spolupráci s partnerom Elisia holding, ponúkajú ako jediní na Slovensku vstup a parkovanie zadarmo.

Veríme, že táto výstava ABC stavebníctva-Záhrada v Prešove poteší každého, kto príde od stredy 19.apríla do piatku 21.apríla do  mestskej haly.

Naposledy zmenené štvrtok, 23 marec 2023 12:23