október 21, 2021

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Prešovská MHD bude od od 2.9.2021 premávať aj do Dulovej Vsi

Autobusová linka prešovskej MHD číslo 44 bude od 2. septembra 2021 premávať po predĺženej trase, ktorá bude doplnená o úsek Solivar - Dulova Ves. Linka tak bude obsluhovať aj nové zastávky Dulova Ves, Dulova Ves - kostol, Vlčie Doly, Zlatobanská (len v smere do Dulovej Vsi) a Valkovská. Zastávka Solivar bude mať vytvorené nástupiská osobitne pre linku 44 priamo pri hlavnej ceste z dôvodu, aby nemuseli autobusy zachádzať do obratiska a následne z neho komplikovane vychádzať na hlavnú cestu.

Linka číslo 44 bude premávať počas pracovného týždňa 7-krát do dňa v oboch smeroch. Rozšírením trasy tejto linky do obce Dulova Ves dôjde len k predĺženiu už existujúcich trás spojov, čo znamená, že po zavedení tejto zmeny sa Dopravnému podniku mesta Prešov nezvýšia nároky na personál ani na vozový park.

 

Súvisiace položky (podľa značky)

  • Projekt rieši paralelné trasy Projekt rieši paralelné trasy

    Akčný plán pre zlepšenie podmienok cyklistickej infraštruktúry v Prešove pomocou organizačných opatrení je schválený.

  • Parkovacie automaty na Jarkovej Parkovacie automaty na Jarkovej

    Na Jarkovej ulici v centre Prešova prebieha inštalácia parkovacích automatov.

  • Žobranie v meste Žobranie v meste

    V centre mesta Prešov, v okolí nákupných centier, aj na frekventovaných miestach ľudia často vídajú ľudí, ktoré sú v nepriaznivej sociálnej situácii a žiadajú o pomoc alebo najčastejšie, o finančné prostriedky.

Reklama

Spravodajstvo - video archív

Spravodajstvo