december 05, 2022

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Foto: ilustračné, Letný pohár ObFZ 2018 Foto: ilustračné, Letný pohár ObFZ 2018

Už v nedeľu 28.6.2020 sa odohrá 2. kolo Letného pohára ObFZ Prešov.

Poznáme osem osemfinálových dvojíc, ktoré sa stretnú v jednotnom čase o 17:00 (okrem zápasu FK Záborské - FK Rožkovany o 15:00) a víťazi týchto duelov budú smerovať do ďalšieho kola. V druhom kole pre ObFZ Prešov tipovali výsledky tréneri

Drienov  –  Ľubotice B

Peter Záhradník (Terňa): Hrával som niekedy za Ľubotice, nuž moje sympatie by sa mali uberať skôr tým smerom. No myslím, že aj kvalita hovorí v ich prospech, rovnako široký káder, navyše si vedia pomôcť hráčmi z A mužstva. Hostia zvíťazia 4:1.

Malý Šariš –  Chmiňany

Peter Čekan (Rožkovany): Padne veľa gólov, na čo sa ja osobne veľmi teším. Obaja súperi totiž preferujú útočný futbal, no zároveň aj pomerne dosť inkasujú. Výsledok 3:3 po deväťdesiatich minútach nebude nič znamenať, až následné pokutové kopy.

Víťaz  –  Hermanovce

Jozef Komka (Ľubotice B): Bude to náročný zápas pre obidve mužstvá. Hermanovce majú povinnosť vyhrať, už posilnené mužstvo Víťaza sa bude chcieť v domácom prostredí ukázať v čo najlepšom svetle. Môj názor: prekvapenie sa konať nebude, hostia vyhrajú 3:1.

Uzovský Šalgov  –  Brezovička

Peter Zusko (Chmiňany): Prognózujem vyrovnaný súboj, obojstrannú kvalitu a nasadenie. Podľa mňa jedni aj druhí chcú veľmi postúpiť, no podarí sa to iba šťastnejším domácim, ktorí po nerozhodnom výsledku 2:2 v riadnom hracom čase uspejú na penalty.

Kapušany –  Nemcovce

Maroš Sobota (Gregorovce) : Susedské derby, rivalita, no aj kvalita a bojovnosť v podaní obidvoch súperov. No na druhej strane aj výsledok, ktorý zodpovedá rozdielu jednej triedy okresu. Hostia zvíťazia 3:0.

Radatice –  Terňa

Jozef Telepák (Brezovička): Hostia uspejú po výsledku 0:3. Keďže hrajú o dve triedy vyššie, zákonite musí byť na ich strane aj vyššia kvalita. Nechcem však tým uraziť Radatice, želám im, aby favorita na ceste do najlepšej štvorky čo najviac potrápili.

Jakubovany –  Dubovica

Vladimír Cárik (Nemcovce): Prial by som tomuto zápasu remízu a rozstrel z bieleho bodu, ktorý by bol určite zaujímavý pre divákov. Lenže, stretnutie má svojho papierového favorita a ten ho zvládne. Zrodí sa výsledok 1:2.

Záborské  –  Rožkovany  

Vladimír Magač (extréner Nemcoviec, najúspešnejší v tipovaní nominantov Jedenásty roka 2019): Fandím tímu Záborské, pretože som tam strávil veľa krásnych futbalový chvíľ. Lenže... Rožkovany už niekoľko rokov dokazujú, že patria medzi okresnú špičku a preto zvládnu roku papierového favorita. Môj tip na výsledok je 1:3.

Zdroj: Ján MIROĽA

Súvisiace položky (podľa značky)