júl 06, 2022

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Približujú svoju každodennú prácu

Foto: KR PZ Prešov Foto: KR PZ Prešov

Usmievavá policajtka so psíkom na kapote služobného auta.

Oficiálna stránka Krajského riaditeľstva policajného zboru v Prešove má dôvod na oslavu. 15. októbra 2019 pokorila hranicu 6 000 fanúšikov. Zásluhu na tom určite majú aktuality a zaujímavosti z celého kraja, ktoré takouto modernou formou prináša. No určite aj to, že bližšie približujú svoju každodennú prácu a to tragických, ale aj šťastných momentov.

Na svojom FACEBOOKOVOM PROFILE uviedla:

ĎAKUJEME
Včera večer sme dosiahli hranicu 6 000 fanúšikov.
Pričinili ste sa o to hlavne vy, ktorí nám zachovávate priazeň a každý deň sledujete naše statusy a zdieľate ich so svojimi priateľmi.
Vďaka vám dostávame rôzne tipy na hľadané a podozrivé osoby a taktiež informácie o páchaní trestnej činnosti aj priestupkov.
ĎAKUJEME!

V pravidlách stránky sa okrem iného dozviete:

• Táto stránka nie je monitorovaná 24 hodín. Prosíme vás, aby ste sa v prípade núdze obrátili na číslo 158.  
• Podozrenia z trestných činov nahlasujte výlučne na číslo 158, alebo priamo na policajných oddeleniach. Facebook neslúži na prijímanie trestných oznámení, občianskych podaní ani pre komunikáciu v rámci infozákona č. 211.   

Ak chcete riešiť problém, za ktorý je podľa vás zodpovedný PZ SR, obráťte sa priamo na konkrétny útvar. Každú Vašu negatívnu skúsenosť je nám úprimne ľúto, ale naozaj písaním komentárov v diskusiách svoj problém nevyriešite.

Zdroj: facebook Polícia SR - Prešovský kraj

Naposledy zmenené streda, 16 október 2019 11:39

Súvisiace položky (podľa značky)

Reklama

Spravodajstvo - video archív

Spravodajstvo