január 28, 2023

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Nevesta primátorky výherkyňou MISS

Foto: facebook, Michaela Turčanová Foto: facebook, Michaela Turčanová

V nedeľu 25. augusta sa v Piazza Vivaldi v Lido Adriano uskutočnil výber už 27. ročníka jedinej národnej súťaže krásy a sympatie talianskych matiek MISS Mamma Italiana 2020.

V kategórii MISS Mamma Italiana 25 - 45 rokov sa stala Michela Turčanova a získala tak titul MISS MAMMA ITALIANA LIDO ADRIANO. Na výbere pre celoštátnu súťaž na rok 2020 sa zúčastnili krásne mamy, ktoré spĺňajú podmienky štatútu organizátora http://www.missmammaitaliana.it . Finále MISS MAMMA ITALIANA sa uskutočni v Rimini. Na účasť sa okrem podmienky, byť matkou nevzťahujú žiadne špeciálne požiadavky. Ako zverejnila Michaela na svojom facebookovom profile: "Ďakujem za všetko mojej úžasnej mamičke Dáši Dorkovej za to, že ma nevedomky prihlásila a verila mi. A mojej úžasnej dcérke za vystúpenie so mnou na pódiu." V súťaži si mamičky môžu vybrať v niekoľkých praktických testoch na pomoc manžela, alebo deti. Môžu si vybrať z tanca, spevu, prípravu gastronomického receptu, recitovanie básne, detského rýmu, alebo rozprávanie rozprávky. Michaela si zvolila tanec so svojou dcérkou.

Foto: Michaela Turčanová - zdroj facebook

Súťaž sa organizovala niekoľko dní po finále 26. ročníka  MISS Mamma Italiana 2019.
Michela Turčanova získala prvenstvo v hlavnej kategórii 25-45 rokov, Elisa Ceretti v kategórii “Gold” (46-55 rokov), kategóriu “Evergreen” ( od 56 rokov) ovládla Raffaella Semeraro.

Víťazky jednotlivých kategórii v MISS Mamma Italiana 2018 (zdroj: missmammaitaliana.it)MISS mamma Italiana 2019 (zdroj: youtube ITALIANI ALL'ESTERO TV)


Víťazný titul na „Miss Mamma Italiana 2019“ získala 42-ročná Padova Emanuela Bonaminová.
„Miss Mamma Italiana“ podporuje združenie „Arianne“ Onlus pre boj proti endometrióze, progresívnej a oslabujúcej chorobe, ktorá je stále málo známa a ktorá postihuje 3 milióny talianskych žien v plodnom veku.

Zdroj: missmammaitaliana.it

Naposledy zmenené pondelok, 26 august 2019 11:27