november 26, 2022

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Semafory na križovatke Levočská - Volgogradská - M. Čulena budú dočasne vypnuté

Mesto Prešov informuje vodičov o dočasnom vypnutí cestnej dopravnej signalizácie na križovatke ulíc Levočská – Volgogradská – Marka Čulena, a to v utorok 22.2.2022. Dôvodom je prerušenie distribúcie elektriny.

Cestná dopravná signalizácia na križovatke ulíc Levočská – Volgogradská – Marka Čulena bude dňa 22.02.2022 (utorok) v čase od 8:00 hod. do 15:00 hod. vypnutá. Dôvodom je oprava a pravidelná údržba sústavy verejného osvetlenia a s tým súvisiace prerušenie distribúcie elektriny.

V prípade potreby bude križovatka riadená príslušníkmi dopravnej polície.

Prosíme vodičov a chodcov, aby pri prechádzaní križovatkou venovali zvýšenú pozornosť dopravnému značeniu a dodržiavali pravidlá cestnej premávky.

Zdroj: mesto Prešov

Súvisiace položky (podľa značky)

  • Začína sa jesenná deratizácia Začína sa jesenná deratizácia

    Mesto Prešov v týchto dňoch začína s realizáciou pravidelnej celoplošnej deratizácie verejných priestranstiev, ktorá potrvá počas celého mesiaca október 2022.

  • Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica

    Najstarší dobrovoľný hasičský spolok v Uhorsku vznikol v roku 1835 v Arade. Ako druhý bol v roku 1847 založený spolok v Prešove. Jeho existenciu dokladá Zakladacia listina vydaná 7. júla 1847 v Prešove. V tomto období v Uhorsku vznikali dobrovoľné hasičské spolky, ktoré predstavovali ďalšiu formu organizovaného boja proti požiarom a boli predchodcami dnešných dobrovoľných a profesionálnych zborov. 

  • Vodný bar v meste Vodný bar v meste

    Na Hlavnej ulici pribudol Vodný bar, v ktorom sa môžu Prešovčania osviežiť a doplniť pitný režim počas letných horúčav.