december 03, 2023

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Foto: archív TV7, rok 2015 Foto: archív TV7, rok 2015

V mesiaci jún, presnejšie trinásteho, už tradične v Dennom centre pre seniorov Náruč bude patriť minigolfu.

Dňa 22.06.2013 zorganizovali II. ročník turnaja v minigolfe medzi jednotlivými zariadeniami. Pozri naše archívne video.

Vtedy sa zúčastnili: Centrum sociálnych služieb Kežmarok, Centrum sociálnych služieb Poprad, Domov dôchodcov Spišská nová Ves, Domov Nálepkovo n.o, Nový Domov Stropkov, Zariadenie pre seniorov Harmónia Cemjata a Zariadenie pre seniorov Vranov nad Topľou. Hralo sa na piatich minigolfových dráhach a záštitu mal primátor Mesta Prešov Pavel Hagyari.

Naša kamera nechýbala ani na štvrtom ročníku v roku 2015. V tomto roku bolo osem družstiev, ktoré bojovali o medaily a poháre. Turnaj začal svojou loptičkou hlavný kontrolór mesta Prešov Alexander Ernst.

Víťazstvo spred roka sa vtedy podarilo obhájiť dennému centru Jiráskova. Občianske združenie Aksen bojovalo z víťazmi o prvé miesto a pri rovnakom počte bodov o ich druhom mieste rozhodol až rozstrel. Bronzové medaily získalo Združenie vojnových poškodencov a domáce Zariadenie Náruč bolo šieste. Pozri archívne video TV7.

V tomto roku sa v peknom areáli na Veselej ulici v Prešove očakáva 13. 6. 2019 o 13.00 hodine hojná účasť až 20 družstiev. Samozrejme, že zvíťaziť bude chcieť každý, no príjemná atmosféra určite polahodí aj tým menej úspešným. Veď očakávajú sa aj pochúťky, akými boli po minulé ročníky pečené buchty a záviny. Medaily a poháre prevezmú najúspešnejší. Po vyhlásení výsledkov možno bude aj tanec, či spev. Všetci sa už tešia na tento deň.

Naposledy zmenené pondelok, 10 jún 2019 15:32

Súvisiace položky (podľa značky)