január 28, 2023

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Čo je propagácia podujatia v praxi? Pozrite si vo videu štyri ročníky Šidloveckého bicigľa.

Na Šidlovci sa po 133-ke organizuje aj Šidlovecký bicigeľ. Za medializáciou je prešovský športový novinár bývajúci na Šidlovci Janko Miroľa (na fotografii s mikrofónom). To že rozumie ako a čím osloviť média je zrejmé, veď predchádzajúce štyri ročníky sú úspešne zachytené kamerou TV7 a aj fotodokumentáciou a článkami v Prešovskom večerníku.

 


Tohto ročné už piate pokračovanie Šidloveckého bicigľa bude 22. júna 2019. Poľná cesta, ktorá slúži ako príjazd autom k záhradkám na kopci prezývanom Komín sa aj tentokrát premení na pretekársku dráhu. Na kratšiu trať v dĺžke 340 metrov pôjdu deti od 12 hodiny. Najmladšie deti môžu túto ľahšiu trať absolvovať aj na odrážadlách, pričom rodičia ich môžu navigovať a podporiť v ich úsilí.

Na dlhej trati merajúcej 2 000 metrov sa bude súťažiť po skončení detských kategórií. Tieto krosové bicyklové preteky v mestskej časti Šidlovec majú aj spoločenskú časť. V nej okrem guláša je pripravená tombola, ktorej hlavná cena je poukaz na kúpu bycikla v hodnote 350,- €.

Tak ako každý rok organizátori budú všetkých pretekárov hostiť v Šidlovčanke pod dubom, kde je pripravená aj záverečná disco show.  Zbližovať a spoznávať komunitu bývajúcu za kopcom severne od centra mesta Prešov sa oplatí v sobotu 22. 6.2019. Neveríte?

Pozrite si naše reportáže zo všetkých doterajších ročníkov. - potrebujete aj vy mať kvalitne zaznamenanú Vašu športovú, kultúrnu, či inú akciu a vytvorený archív do budúcna, neváhajte volajte 0905 584 468, píšte Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Prvý ročník v roku 2015


Šidlovecky bicigeľ 2016Šidlovecky bicigeľ 2017


Šidlovecky bicigeľ 2018

 

 

Naposledy zmenené pondelok, 27 máj 2019 09:01