Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

V 22. kole 6. ligy ObFZ Prešov si domáci a hostia rozdelili body na presnú polovicu.

Jediná remíza tohto kola bola v Hermanovciach. Zápas bol zaujímavý aj tým, že obidve mužstvá si strelili vlastný gól. Najprv však hosťujúci Norbert Dujava prekonal brankára Jakuba Babuščáka. V druhom polčase sa zastreľoval domáci Dávid Onofrej, no neuspel. O tri minúty si vlastný gól strelili domáci. V 53 minúte bol stav stretnutia 0:2. O dve minúty padol vlastný gól aj na opačnej strane, tentokrát však hlavou loptu chcel dostať do bezpečia jeden hráč hostí. Bod pre domácich vybojoval Róbert Novotný, ktorý krásnou strelou vymietol pavučinu za brankárom Dominikom Kovaľom. 5 minút pred koncom mal zblízka príležitosť Sebastián Červeňák, no neuspel.

Všetky góly si pozrite v relácii FUTBAL ZA HUMNAMI.