máj 31, 2020

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Objednávky Last Minute aj 1 deň pred svadbou v najlepších cenách.

Svadobný servis v Prešove a okolí. Projekt zastrešuje televízia TV7 a naštartovaním bola korona kríza, ktorá sa výrazne dotkla svadobného sektora. Termíny svadieb boli buď zrušené, alebo presunuté. Kto vie ako to bude na jeseň a preto všetci zaľúbenci, chystajúci sa spečatiť svoj stav oficiálne majú možnosť rezervovať si služby kratúčko pred svadbou. Začíname video a foto službami.

Pripravili sme rezervačnú aplikáciu. V nej si rezervujte vybranú službu (video, foto) bez povinnosti platiť zálohu, následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme podrobnosti ohľadom Vašej svadby. Kliknite na BOOKING SVADBA Last Minute v Prešove a okolí alebo obrázok, následne Vás to presmeruje priamo do aplikácie.

 

Pri rezervácii je platná cena zvolená v aplikácii. Ceny na ďalšie termíny sa môžu meniť so vzniknutou situáciou COVID-19 a uvoľňovaním svadobných obradov a hostín. Preto je možnosť objednať si len dva týždne dopredu.

Zväčšili sme čas na 3 mesiace objednávok Last minute: Umelecké fotenie od 250 € a video svadby (cca 12:00 - 02:30) 360 €. Rezervácie na neskoršie termíny, či viac informácií získate tu: Radomír Kreheľ +421 905 584 468, alebo mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Facebookový profil.

 

Poskytujete tiež SVADOBNÉ SLUŽBY?

Zapojte sa do projektu Televízie TV7 - Svadba Last Minute. Kontaktujte TV7 telefonicky Radomír Kreheľ 0905 584 468, alebo mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

 

 

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Naposledy zmenené utorok, 19 máj 2020 12:48