júl 06, 2020

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Objednávky Last Minute aj 1 deň pred svadbou v najlepších cenách.

Svadobný servis v Prešove a okolí. Projekt zastrešuje televízia TV7 a naštartovaním bola korona kríza, ktorá sa výrazne dotkla svadobného sektora. Termíny svadieb boli buď zrušené, alebo presunuté. Kto vie ako to bude na jeseň a preto všetci zaľúbenci, chystajúci sa spečatiť svoj stav oficiálne majú možnosť rezervovať si služby kratúčko pred svadbou. Začíname video a foto službami.

Pripravili sme rezervačnú aplikáciu. V nej si rezervujte vybranú službu (video, foto) bez povinnosti platiť zálohu, následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme podrobnosti ohľadom Vašej svadby. Kliknite na BOOKING SVADBA Last Minute v Prešove a okolí alebo obrázok, následne Vás to presmeruje priamo do aplikácie.

 

Pri rezervácii je platná cena zvolená v aplikácii. Ceny na ďalšie termíny sa môžu meniť so vzniknutou situáciou COVID-19 a uvoľňovaním svadobných obradov a hostín. Preto je možnosť objednať si len dva týždne dopredu.

Zväčšili sme čas na 3 mesiace objednávok Last minute: Umelecké fotenie od 250 € a video svadby (cca 12:00 - 02:30) 360 €. Rezervácie na neskoršie termíny, či viac informácií získate tu: Radomír Kreheľ +421 905 584 468, alebo mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Facebookový profil.

 

Poskytujete tiež SVADOBNÉ SLUŽBY?

Zapojte sa do projektu Televízie TV7 - Svadba Last Minute. Kontaktujte TV7 telefonicky Radomír Kreheľ 0905 584 468, alebo mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Ponuka do konca roka 2020

 

 

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Naposledy zmenené utorok, 16 jún 2020 12:30