Šidlovecký bicigeľ 2017

. Zobrazené v Videosprávy

Šidlovecky bicigeľ v roku 2017 pokračoval už svojim 3 ročníkom.  Tieto krosové bicyklové preteky v mestskej časti Šidlovec sa delia na dve čast. Pre deti je pripravená 340 metrová trať naktorej si organizátori dali najviac záležať aj vzhľadom k tomu, že pár dní pred akciou pršalo. Deti tých pár mlák aj tak ľahko obišli.
V spoločnej detskej kategórii do 6 rokov zvíťazil Matúš Leško, od 7 do 10 rokov Filip Lohyňa. Druhá časť pretekov bola určená pre
staršie kategórie. Merala 2 kilometre.
Poďme nazrieť do výsledkovej listiny. Chlapci od 11 do 14 rokov spoznali víťaza, ktorého meno bolo Bruno Rešovský. Dievčatám v tejto kategórii kraľovala Barbora Karabinošová. V ďalšej chlapčenskej kategórii, tentokrát od 15 do 17 rokov bol najlepší Adrián Ľaš. Najlepšou ženou bola Karolína Neilsen a najlepším mužom Ján Hadbavný. Tak ako každý rok Šidlovčania všetkých pretekárov pohostili a pripravili im aj tombolu. Hlavnou cenou aj tento rok bol bicykel. Podľa zákulisných informácií sme sa dozvedeli, že nie len tombola lákala, no aj záverečná disco show zbližovala túto komunitu bývajúcu za kopcom severne od centra mesta Prešov.

Kontaktné údaje